Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; AwesomeWeatherWidget has a deprecated constructor in /home/ompuuvhx/public_html/kosovofilmcommission/en/wp-content/plugins/awesome-weather/widget.php on line 4

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/ompuuvhx/public_html/kosovofilmcommission/en/wp-content/plugins/awesome-weather/widget.php on line 233
Kosovo Film Commission

Themelohet Kosovo Film Commission

Themelohet Kosovo Film Commission Bota Sot | 29.01.2016 17:39 Në Kosovë, para pak kohësh, nga një grup profesionistësh të artit […]

More

“KFC”, në mbështetje të kinematografisë

“Kosovo Film Commission”, në mbështetje të kinematografisë 13 Mars 2016 • 10:51 Ngjallja e jetës kinematografike dhe promovimi i Kosovës […]

More

Kosova, vend atraktiv për regjisorët e huaj

Kosova do të promovohet si vend atraktiv për regjisorët e huaj 2 Shkurt 2016 – 08:56 Prishtinë, 2 shkurt – […]

More
Pristina
11°
clear sky
humidity: 17%
wind: 5m/s NE
H 13 • L 3
10°
Wed
12°
Thu
14°
Fri
15°
Sat
15°
Sun
Weather from OpenWeatherMap